Özege Mensucat'a Hoşgeldiniz

Felsefemiz & Sürdürülebilirlik

Üretim süreçlerinin ve yönetiminin şeffaflığı sayesinde, ÖZEGE MENSUCAT tüm tedarik zinciri yönetiminde çevre hassasiyeti prensibiyle işlediğini garanti eder. Kumaş üretiminde gerek kalitesi gerekse ürün çeşitliliği ve yenilikçiliği ile yerel ve global pazarlarda konumunu perçinleyen ÖZEGE MENSUCAT, özellikle Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Amerika pazarlarındaki global hazır giyim moda markaları için zengin koleksiyonu ile yılda 18 milyon metre kumaş üretmektedir. Misyon ve değerleri doğrultusunda; insan sağlığına ve çevreye saygıyı öncelik bilen iş ahlakıyla faaliyet gösteren ÖZEGE MENSUCAT, kumaş üretiminden boya-terbiye süreçlerine, üretimin her aşamasında yenilikçi, sürdürülebilir ve çevre dostu bir anlayışla hareket etmektedir.

ÖZEGE MENSUCAT'ın insan sağlığına ve çevreye duyarlı yaklaşımı; düzenli aralıklarla devletin yetkili kurumları tarafından belgeler ve sertifikalarla kanıtlanmakta ve onaylanmaktadır. OEKO TEX ve devletin kurumlarının verdiği çevre sertifikaları bunların sadece birkaç kanıtıdır.

1500000

Toplam Üretim / Aylık / Metre

800000

Ceplik & Astarlık Kumaşlar / Aylık / Metre

400000

Gömleklik Kumaşlar / Aylık / Metre

300000

Pantolonluk ve İş Elbiselik Kumaşlar / Aylık / Metre

Deneyimlerimiz

Araştırma & Geliştirme 95%
Pazarlama 85%
Yaratıcılık90%
Profesyonel Ekip86%

Hizmetlerimiz

Proje Yönetimi

Üretimin her aşamasında birlikte hareket ediyoruz. Müşterilerimizle birlikte marka isminizdeki ürün dizisinin süreçlerini planlıyoruz ve süreç planlamasını mükemmel şekilde yönetmek için özel yollar geliştiriyoruz.

Toplam Kalite Yönetimi

OZEGE MENSUCAT, teknolojik imkanlarıyla yüksek kalitede üretim yapmayı garanti eder, deneyimli kalite kontrol ekibi ve uluslararası kalite kontrol teknikleri ile tüm üretim süreçlerini derinlemesine takip etmektedir.

Duyarlı Tasarımlar

ÖZEGE MENSUCAT, küresel olarak hizmet veren bir markanın gereklilikleri ve sorumlulukları arasında, modayı tasarlarken moda endüstrisinde zarif, tatmin edici ve öncü tasarımlar başlatacağının farkındadır ve hem gözlere hem de modaya hitap eden tasarımlar oluşturmaya devam etmektedir.

Geliştirme

Küresel gelişmeleri izleyen üretim ekibimiz, tüm dünyayla eşzamanlı olarak fuarları ziyaret eder ve yakından takip eder ve müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek için son gelişmekte olan trendlere paralel olarak Ar-Ge faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Stok Yönetimi & Hızlı Teslim Kumaşlar

OZEGE MENSUCAT, müşterinin acil ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli kumaş çeşitleri ve geniş stok kumaş kapasitesi ile stok kumaş servisi sunmaktadır.

Boya & Baskı & Apre

Oeko-Tex ve Kalite Standartlarına göre Müşteri İhtiyaçları doğrultusunda Reaktif Boyalı, Indanthren Boyalı, Dispers Boyalı, Pigment Baskı, Reaktif ve Dijital Baskı çeşitleriyle dokuma kumaş üretmekteyiz.

Üretim Tesisimiz

Özege Mensucat'ı Keşfedin